Recensies

En dan word je plots de Vlaamse Dan Brown genoemd

Een recensie op de website www.thrillers-leestafel.info waarin je plots de Vlaamse Dan Brown wordt genoemd, dat doet toch nog een beetje raar. Het is nog wennen, een boek door de buitenwereld laten lezen.

http://www.thrillers-leestafel.info/nieuwste-recensies/

Een spannend boek, geschiedenis met onderdelen van detective voor liefhebbers van boeken van Dan Brown en Jeroen Windmeijer.

Een recensie van de website www.vrouwenthrillers.nl. Geen vrouwenthriller, wel een spannend geschiedenisboek met onderdelen van detective. Voor de liefhebbers van Dan Brown en Jeroen Windmeijer. Vooral het hoofdpersonage is uitgewerkt volgens de recensie. Als beginnend schrijver zoek ik natuurlijk nog mijn weg. Mijn focus lag bij het uitwerken van één personage. Nu dat gelukt is, in een vervolg misschien meer aandacht voor de andere personages. Hmm, leuke denkpiste voor een vervolg. De recensie kan je lezen via deze link.