Schrijver en verhalenverteller Bo Vickery: ‘de Belgische Dan Brown’

Een website enkel voor wie van spannende boeken houdt.

Schrijver en verhalenverteller Bo Vickery: 'de Belgische Dan Brown'

GRATIS 90 pagina’s te downloaden van de thriller Niets is wat het lijkt. Het witte dorp om te lezen of je de spanning in het boek aan kan.

Hou je van mysteries?
Wat als er een boek bestond waarin je de beschreven mysteries echt kan zien in een Belgisch dorp?
Verhalen over de zoektocht naar de heilige graal door de tempeliers?
Moorden volgens de zeven hoofdzondes van Dante?


Lees je graag verhalen waarin moorden voorkomen waarvoor je figuurlijk een moord zou plegen om zo’n boek te kunnen lezen?

Een thriller met spotifylijst en foto’s.


Door lezers en recensies wordt Bo Vickery de Belgische Dan Brown genoemd.

“Een boek lezen is meevliegen op de vleugels van de fantasie van de schrijver. Dat is wat een lezer dan ook graag doet. Zeker als het gaat om de Vlaamse Dan Brown!”
www.thrillers-leestafel.info

“Het boek  Niets is wat het lijkt. Het witte dorp is een fictieboek dat je mee neemt in het mysterie van de tempeliers in de polders, met name vooral in Lissewege. Waar ik vooral van hou in het boek zijn de opvattingen van de leylijnen, symbolisme achter schilderijen en de cartografie op vlak van sterrenbeelden als patroon voor de bouw van Onze Lieve Vrouwkerken. Veel zaken waar je eerder niet direct bij zou stil gestaan hebben en je hierdoor aangezet wordt tot nadenken. Het mag dan wel ‘fictie’ zijn, het boek intrigeert mij.”
Fotoon uit Brugge

“Een spannend geschiedenisboek met onderdelen van detective. Voor de liefhebbers van Dan Brown en Jeroen Windmeijer.”
www.vrouwenthrillers.nl

“Mysterie is haar tweede naam. Haar verhaal is ferm onderbouwd. Zijn het mythes, legendes, is het waarheid? Het blijft een mysterie dat je doet nadenken. Top.”
Mie D. uit Lissewege

“Ben haar boek aan het lezen, is super intrigerend!”
Katrien D. uit Brugge


Een overdreven vergelijking? Lees de eerste 90 pagina’s van Niets is wat het lijkt. Het witte dorp gratis en oordeel zelf.

Is dit boek volledig fictie dat er een schat van de tempeliers te vinden is in Lissewege?

Dit is een filmpje van de Krant van West-Vlaanderen enkele weken nadat mijn boek uitkwam…. Was dit toeval of niet?

×
Ja, ik meld me aan voor de nieuwsbrief van Bo
dit veld niet invullen s.v.p.

De muzes
Eindelijk muziek

Op 12 maart 2021 is er 24 uur muziek te horen in het Sportpaleis te Antwerpen. Wie wil kan deze livestream volgen. Een initiatief van Miguel Wiels. Een speciale datum wel : 12/3/21 of 3 (1+2)-3-3 (2+1…

De kracht van de kleur paars
De kracht van de kleur paars

Omdat het vandaag 24 januari, de dag van de schrijvers en journalisten is (zie mijn blogpost van vorig jaar over Franciscus van Sales die vandaag als patroonheilige gevierd wordt), moest ik vandaag to…

jupiter saturnus
Dit is een speciale tijd

We zijn aanbeland bij een speciale periode die aanbreekt. Kerst. Een periode die een nieuw begin aankondigt. Maandag zijn we 21 december, de winterwende (voor de betekenis hiervan lees mijn blogpost D…

licht of verbeelding
Licht en verbeelding

Dertien december: vandaag worden om 19 u lichtjes aangestoken om sterrenkindjes, kindjes die niet geboren werden of niet levensvatbaar geboren werden te herdenken. Het is ook de dag van het licht, alh…

corona
Wat verbergt de coronaterminologie?

Als woordenliefhebber, kijk ik graag naar de herkomst en achterliggende betekenis van woorden. Op deze website heb ik het in een aantal blogberichten al gehad over de merkwaardige betekenis van het wo…